Fitness

ZUMBA

zumba_zumba_logo_color_HT– to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

TBC

– total body condition – zajęcia ogólnorozwojowe poprawiające kondycję oraz wzmacniające mięśnie i poprawiające sylwetkę. Ćwiczenia z różnymi akcesoriami fitness. W ciągu godzinnych zajęć spala się 420 – 520 kcal (w zależności od wagi).

ABT

– zajęcia wzmacniające mięśnie brzucha, ud i pośladków. Ćwiczenia zaczynają się od rozgrzewki a następnie wykonuje się kompleksowy zestaw ćwiczeń na dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają smukłą sylwetkę.

PIŁKI

– ćwiczyć przy pomocy piłek gimnastycznych mogą wszyscy, niezależnie od stopnia wygimnastykowania. Dzięki temu, że wszystkie ćwiczenia odbywają się w oparciu o piłkę, odciążone zostają stawy kolanowe. Ćwiczenia z użyciem dużej piłki wzmacniają mięśnie brzucha i grzbietu oraz zapobiegają bólom kręgosłupa. Przy użyciu piłki łatwiej rozciągać mięśnie i usprawnić koordynację ruchową.

PŁASKI BRZUCH

– intensywny trening wzmacniający mięśnie brzucha oraz dolne partie ciała.

SPRZĘT MIX

– zajęcia wzmacniające i ogólnorozwojowe z użyciem różnego sprzętu – gumy, piłki, skakanki, easytone step, ovoball, ciężarki, laski sportowe itp.

STOP CELLULIT

– zajęcia o umiarkowanej intensywności łączące zajęcia aerobowe i wzmacniające dolne partie ciała – brzuch, uda i pośladki. Zajęcia te nastawione są na modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu, czyli to na czym kobietom zależy najbardziej. Zajęcia przeznaczone dla każdego.

EASYTONE STEP

– Najnowszy oraz ekscytujący produkt Reebok- od czasu słynnego Step-u!
Wymyślony jako produkt aktywizujący całe ciało, aby pomóc w budowie mocniejszych mięśni. Zintegrowane podstawy pod główną platformą, zostały zaprojektowane, aby dać poczucie naturalnej niestabilności, która zmusza mięśnie do ciągłej pracy. Powietrzne podnóżki świetnie amortyzują przeciążenia i obciążenia stawów, dzięki czemu ćwiczenia na Stepie EasyTone są bezpieczniejsze i mniej kontuzjogenne niż w typowym stepie. Jednocześnie, poduszki te zmniejszają naszą stabilność, przez co ćwiczenia są efektywniejsze i szybciej osiągniemy oczekiwane rezultaty, zauważając poprawę równowagi, stabilności i lepiej wyrzeźbione mięśnie całego ciała. Stopień wypełnienia powietrzem można odpowiednio regulować w zależności od zaawansowania użytkownika i jego targetów! Dzięki temu przyrząd ten może służyć nam przez wiele, wiele sesji treningowych, a my nie będziemy mogli się nim znudzić! Rezultat to ekstremalnie wyzwalające i dające korzyści doświadczenie.

wspolpraca

kontakt

MAPA

Włocławek
ul. Kaliska 87a
(1 piętro nad Stokrotką)
Otwarte w godzinach 16:00 - 21:30
telefon +48 537-187-006
telefon +48 666-356-999

str1

ODWIEDŹ NAS

DO POBRANIA

Polityka prywatnościkontaktregulamin

Karta uczestnikakontaktregulamin

Pobierz cennikkontaktregulamin