Oferta ślubna

Pierwszy taniec

Spraw aby ten dzień był wyjątkowy.
Jednym z ważnych elementów na weselu jest taniec pary młodej, który otwiera ten ważny bal dla nowożeńców i gości.
Jeżeli chcesz zachwycić gości choreografią przygotowaną specjalnie dla Was zgłoś się do nas. Nasz instruktor opracuje wyjątkowy układ pod Państwa wybraną muzykę lub doradzi jaką wybrać. Podczas indywidualnych lekcji kroki i styl będą dopasowane do Państwa oczekiwań.
Zajęcia odbywają się w formie indywidualnych lekcji w ustalone z parą dni i godziny. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć w weekendy.

Nauka tańca Panny Młodej dla Pana Młodego

Zrób niespodziankę swojemu przyszłemu mężowi i zatańcz dla niego na Waszym weselu. Na pewno będzie to niezapomniany prezent i świetna zabawa. Oferujemy przygotowanie choreografii dla przyszłej Panny Młodej, którą zatańczy dla Pana Młodego. Powiedz nam czego oczekujesz a my dopasujemy styl i układ dla Ciebie.
Dodatkowo jeżeli chcesz Twój występ może się odbyć z dwoma profesjonalnymi tancerkami lub tancerki mogą wykonać osobny taniec dla Pary Młodej i gości.

CENNIK

Nauka pierwszego tańca – 100 zł godzina;

Nauka tańca panny młodej dla Pana młodego – 100 zł godzina;

Nauka tańca panny młodej dla Pana młodego i występ z 2-ma tancerkami – 100 zł godzina + za występ 250 zł (dojazd poza Włocławek dodatkowo płatny);

Występ 3 tancerek na weselu – 400 zł (dojazd poza Włocławek dodatkowo płatny).

kontakt

DO POBRANIA

Polityka prywatnościkontaktregulamin

Karta uczestnikakontaktregulamin

Pobierz cennikkontaktregulamin

Tel. 666-356-999,
537-187-006