Od początku września wprowadziliśmy nowe zajęcia w naszej szkole, a mianowicie POPPING! Kto może je prowadzić? Nikt inny, tylko zwycięzca telewizyjnego programu tanecznego „GOT TO DANCE – Tylko taniec!” oraz finalista programów „WORLD OF DANCE” i „MAM TALENT” – MICHAŁ KACZOREX KACZOROWSKI!! Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godz. 16:00-17:30.

Michał jest sędzią wielu prestiżowych polskich i międzynarodowych eventów tj. Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę, Warsaw Challenge czy Urban Attack w Rosji.
Swoje doświadczenie zdobył poprzez uczestniczenie w warsztatach, zawodach, pokazach oraz reklamach na całym świecie. Brał udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: teledyskach, spektaklach, koncertach, pokazach i reklamach na terenie całej Europy.

Kaczorex wielokrotnie był gościem programów telewizyjnych tj.: „Dzień Dobry TVN”, „Kawa Czy Herbata” czy „Co Za Tydzień”. Jego taneczny talent mogły podziwiać miliony widzów w IV edycji programu GOT TO DANCE (Tylko taniec), którego dzięki swej osobowości i tanecznym umiejętnościom został zwycięzcą.

Szacunek wśród publiczności i międzynarodowej społeczności tanecznej zdobył wywalczonymi tytułami w wielu prestiżowych zawodach tanecznych. Jest m.in.: – czterokrotnym zwycięzcą festiwalu GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ (2012/2013/2014/2016).
Jako pierwszy Polak wygrał eliminacje w Berlinie
do amerykańskich zawodów WORLD OF DANCE 2015 – dwukrotnie został zaproszony przez organizatorów do najlepszej szesnastki popperów, światowych zawodów
UK B-Boy Championship 2010/2012 w Londynie.
W duecie z Lipskee’m wywalczyli w eliminacjach w Finlandii udział w finałach najbardziej prestiżowych zawodów street dance na świecie JUSTE DEBOUT w Paryżu. Brali w nich udział jako pierwsi Polacy w historii!

więcej: http://www.kaczorex.pl/