Taniec – Zajęcia dla dorosłych

LATINO LADIES

Latino Ladies to zajęcia stworzone z myślą o kobietach. Zmysłowe, kobiece ruchy do znanych utworów w niesamowitych choreografiach. Każda kobieta odnajdzie się na tych zajęciach, które sprawią dużo satysfakcji, dodadzą pewności siebie i odprężą po ciężkim dniu pracy. Odkryj samą siebie i czerp z tego radość.

BELLY DANCE

Belly dance jest to szuka tańca pochodząca z terenów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Taniec ten wykonywany jest głównie (ale nie wyłącznie) przez kobiety. Wbrew pozorom podczas tańca orientalnego pracuje nie tylko brzuch ale całe ciało – klatka piersiowa, ręce, nadgarstki oraz nogi.

Zajęcia prowadzi niepowtarzalna Agnieszka Leyla Świeczkowska, która aktywnie promuje taniec orientalny we Włocławku oraz okolicach. Podczas zajęć panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera. Instruktorka uczy nie tylko tańca ale również kultury orientalnej, muzyki i poznania własnego ciała.

Leyla zaszczepiła miłość do tańca orientalnego już w wielu kobietach i tak powstała grupa zaawansowana Oriental Ladies, która swoim tańcem uświetniła już nie jedną imprezę.

Zapraszamy do nowych grup tańca orientalnego z Leylą.

TANIEC TOWARZYSKI W PARACH

Taniec towarzyski dla dorosłych to doskonała forma rozrywki podczas, której uczymy tańca użytkowego, tańców standardowych takich jak walc angielski, walc wiedeński, tango oraz tańców latynoamerykańskich takich jak salsa, cza cza itp. Kursy odbywają się w grupach lub indywidualnie.

Aktualnie prowadzimy kilka grup tańca towarzyskiego w parach dla dorosłych w podziale na poziomy zaawansowania. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanej kadry instruktorskiej choreografie i liczba tańców dostosowane są do potrzeb uczestników.

To doskonała forma relaksu i wspólnego spędzania czasu dla par.

fit profit
benefit system
ok system

wspolpraca

kontakt

DO POBRANIA

Polityka prywatnościkontaktregulamin

Karta uczestnikakontaktregulamin

Pobierz cennikkontaktregulamin