Taniec

Przedszkolaki

– zajęcia dla najmłodszych od 3 do 4 lat. Zajęcia na których dzieci uczą się koordynacji i podstawowych kroków z każdego stylu tanecznego.

Disco Dance

Disco Dance – jedna z kategorii tańca sportowego. Taniec charakteryzuje się szybkim tempem, wymachami nóg, szpagatami oraz figurami akrobatycznymi.

HIP – HOP

HIP – HOP – nazwa tego stylu tańca wzięła się od stylu muzyki, do której jest wykonywany. Podstawowy w hip-hopie jest tzw bouncing polegający na odwzorowaniu podstawowego beatu w muzyce.

Jazz

Jazz – jest gatunkiem zawierającym w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego. Podstawą są w nim dwa elementy: rytm i izolacje. Jest to taniec liryczny, spokojny, w którym tancerz pokazuje emocje.

Balet

– czyli Taniec klasyczny to specyficzna forma tańca. Jest bazą dyscypliny dla ciała tancerza do stosowania we wszystkich innych technikach.

SHOW DANCE

– inscenizacja taneczna z określonym tematem na bazie jazzu i disco dance z użyciem rekwizytów.

Taniec towarzyski

Taniec towarzyski – są to zajęcia indywidualne dla par z instruktorem; instruktor może przygotować parę do pierwszego tańca weselnego oraz nauczyć pary tańca tzw. użytkowego.

fit profit
benefit system
ok system

wspolpraca

kontakt

DO POBRANIA

Polityka prywatnościkontaktregulamin

Karta uczestnikakontaktregulamin

Pobierz cennikkontaktregulamin