26 maja tancerze z całej Polski zjechali się do Warszawy na Turniej Tańca Sportowego o Puchar Mokotowa 2018. Nasi tancerze mają się czym pochwalić! Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz instruktorom!

Poniżej przedstawiamy wyniki:

 

Disco Dance solistki:

1 miejsce – Dominika Kaczmarek (kat. 2006 D)

2 miejsce – Gabriela Czerniak (kat. 2006 D)

2 miejsce – Wiktoria Szewczuk (kat. 2003 -2004 B)

Tuż za podium: Kaja Odzimek, Blanka Bieniecka, Nicole Vaculin

 

Disco Dance solistki:

3 miejsce – Łucja Matuszewska (2007 E)

Tuż za podium: Helena Bugajewska, do półfinału dostała się Anna Suchogórska

 

Disco Dance soliści:

1 miejsce – Szymon Mistera (kat. 2010 I ML E)

 

Disco Dance duety:

1 miejsce – Kaja Odzimek i Julia Kowalska (kat. 16+ C+B)

 

Hip-Hop solistki:

1 miejsce – Marcelina Kozłowska (kat. 2010 E)

2 miejsce – Wiktoria Adamska (kat. 2010 E)

 

Hip-Hop solistki:

1 miejsce – Oliwia Kwiatkowska (kat. 2004-2005 B+A+S)

1 miejsce Martyna Mielcarek (kat. 2003 I ST B+A+S)

 

Hip-hop solistki:

Tuż za podium Katarzyna Stocka (kat.  2005 I ST E) oraz Katarzyna Wojciechowska (kat. 2005 I ST E).

 

Hip-Hop soliści:

1 miejsce – Kacper Antosik (kat. 2004 I ST S)

3 miejsce – Miłosz Barański (kat. 2005 I ST B+A)

 

PAI solo:

1 miejsce – Nicole Vaculin (kat. 2005 D+C)

1 miejsce – Kornelia Chojnacka (kat. 2011 E)

1 miejsce – Pola Picheta (kat. 2007 D+C)

1 miejsce – Oliwia Prouve (kat. 2006 E)

1 miejsce – Gabriela Czerniak (kat. 2006 C+D)

2 miejsce – Liliana Ciarkowska (kat. 2011 E)

2 miejsce – Zofia Piasecka (kat. 2010 E)

2 miejsce – Zofia Domeradzka (kat. 2006 E)

2 miejsce – Dominika Kaczmarek (kat. 2005 D+C)

2 miejsce – Wiktoria Szewczuk (kat. 2004 B+A+S)

2 miejsce – Maja Sinica (kat. 2002 I ST D+C)

2 miejsce – Kaja Odzimek (kat. 2002 I ST B+A+S)

3 miejsce – Maria Bartosz (kat. 2011 E)

3 miejsce – Laura Szypryt (kat. 2010 E)

3 miejsce – Oliwia Zdebiak (kat. 2008 E)

3 miejsce – Golda Julia (kat. 2007 E)

3 miejsce – Julia Królikowska (kat. 2002 I ST D+C)

Tuż za podium uplasowały się: Zofia Konopińska, Julia Stasiak, Ada Szala, Zofia Błaszczyk, Aleksandra Kudelska, Wiktoria Wesner, Victoria Niedzielska, Aleksandra Sinica, Wiktoria Parnicka,

 

PAI solistki:

2 miejsce – Blanka Bieniecka (kat. 2009 I ST B+A+S)

 

 

 


8 x III miejsce